עמוד הרשמה 2024 - איגוד התאגידים העירוניים
ימים
שעות
דקות
שניות

1-4.4.2024
הוועידה מתקיימת במלון דן

0 +
משתתפים/ות
0 +
מנכלי/ות תאגידים
0 +
ראשי רשויות ובכירים/ות​

חברים יקרים,
המציאות הקשה שאנו חווים בימים אלה העמידה בספק את קיומה של ועידת איגוד התאגידים העירוניים ברשויות המקומיות, המתקיימת מדי שנה בשנה בעיר אילת.

לאחר לבטים קשים, במקביל לקיומן של הערכות מצב, החלטנו מתוך תחושת אחריות ושליחות ציונית, לקיים במיוחד בעת הזו ובמיוחד בעיר אילת את ועידת 2024, שתתקיים בין התאריכים 1-4 באפריל 2024 באילת ותעלה על נס את רוח המנהיגות, הגבורה והיזמות בחברה הישראלית.

העיר אילת, מדגימה הלכה למעשה את תפקודו המופתי של השלטון המקומי במצבי חירום ומפרוץ המלחמה התגייסה מקטן ועד גדול לארח את התושבים המפונים. מוסדות העיר ותושביה  עשו הכל ולא חסכו במשאבים,  כדי לאפשר מציאות חיים ביתית ומכילה, לאלפי תושבים שנאלצו להתפנות מביתם בן לילה ולהשתקם מטראומה קשה.

עתה, משהמפונים עוברים לפתרונות דיור אחרים, זה הזמן שלנו לסייע לכלכלת העיר, ולתרום בחזרה לפעילות העסקית שבה.

אירועי ה- 7 באוקטובר ומלחמת חרבות ברזל הוכיחו שוב וביתר שאת את ההתגייסות של שכבת המנהיגות המקומית ואת היכולת שלה לתרום למשימות לאומיות, גם במקום שבו הסמכות לא ניתנת לה על ידי הממשלה. ואכן, גם באירוע זה זכינו לעוד דוגמא ומופת של יוזמות אזרחיות למשימות לאומיות בעלות חשיבות קיומית.

מאז אותו היום ובמהלך כל מלחמת חרבות ברזל, אנו עדים להתגייסות של השלטון המקומי, ליוזמה וליצירתיות של חבריו ולמחויבות שלו לאזרחי ישראל, לשלומם ולשימור השגרה שלהם, למרות האתגרים העצומים.

ראינו כיצד ראשי הרשויות בעוטף ישראל ובגבול הצפוני, מסכנים את שלומם בימי הלחימה הראשונים כדי לתת מענה ונחמה לתושבים שלהם, וממשיכים בקשר יום יומי עם התושבים גם לאחר שפונו.

היינו עדים למסירות העצומה של ראשי הרשויות שקלטו את המפונים ופעלו יומם וליל לבסס עבורם שגרת חירום, לספק מענה לצרכי הקהילות הייחודיים ולייצר פתרונות ייחודיים.

חזינו ביוזמה אזרחית וקהילתית, שסיפקה ומספקת פתרונות יצירתיים, ופועלת 24/7 כדי לספק מענה נפשי, ציוד, הפוגה ועוד. כל אלה לצד מאות אלפי אנשים ונשים שגילו יוזמה ומנהיגות, הניחו את האתגרים האישיים שלהם בצד ונכנסו מתחת לאלונקה. הכל כדי שביחד ננצח!

בוועידה נציין את תרומתן האדירה של היוזמות האזרחיות בישראל להתמודדות עם האתגרים העומדים בפנינו וננסה לגלות כיצד ניתן לרתום אותה ליום שאחרי.

הועידה תותאם ותעודכן בהתאם להתפתחויות הביטחוניות והלאומיות. 

זה הזמן להבטיח את מקומכם.                                    

בברכה,

יצחק בורבא
יו"ר האיגוד

על ועידת איגוד התאגידים העירוניים ברשויות המקומיות

לאחר לבטים קשים, במקביל לקיומן של הערכות מצב, החלטנו מתוך תחושת אחריות ושליחות ציונית, לקיים במיוחד בעת הזו ובמיוחד בעיר אילת את ועידת 2024, שתתקיים בין התאריכים 1-4 באפריל 2024 באילת ותעלה על נס את רוח המנהיגות, הגבורה והיזמות בחברה הישראלית. העיר אילת, מדגימה הלכה למעשה את תפקודו המופתי של השלטון המקומי במצבי חירום ומפרוץ המלחמה התגייסה מקטן ועד גדול לארח את התושבים המפונים. מוסדות העיר ותושביה עשו הכל ולא חסכו במשאבים, כדי לאפשר מציאות חיים ביתית ומכילה, לאלפי תושבים שנאלצו להתפנות מביתם בן לילה ולהשתקם מטראומה קשה. הועידה תותאם ותעודכן בהתאם להתפתחויות הביטחוניות והלאומיות. זה הזמן להבטיח את מקומכם.

הועידה ה-14 ברציפות

אירוח במלון דן

מאות משתתפים

כ-40 נותני חסות ושותפים

אזלו החדרים במלון דן
הוספנו חדרים במלונות נוספים

מלון הרודס - חבר איגוד 2024

סינגל- 6,000 ש״ח
חולק חדר מאותה חברה - 4,000 ש״ח
עלות לבן/בת זוג - 1,450 ש״ח

מלון הרודס- לא חבר איגוד 2024

סינגל - 7,100 ש״ח
חולק חדר מאותה חברה - 5,000 ש״ח
עלות לבן/בת זוג - 2000 ש״ח

את התשלום עבור השתתפות בוועידה יש להעביר  לחשבון מספר 4400030 בנק לאומי מספר 10 סניף 921, נא לציין שהתשלום הינו עבור השתתפות בוועידה.
לתשלום דמי חבר לאיגוד יש להעביר העברה בנקאית לחשבון מספר 76370046 בנק לאומי מספר 10  סניף 921

הוועידה מתקיימת במלון דן, ארוחות בוקר וערב במלון בו תלנו. ארוחת צהריים במלון דן

הוועידה מתקיימת במלון דן. ארוחת בוקר וערב יוגשו במלונות הלינה

ארוחת צהריים תוגש במלון דן לכלל המשתתפים

לבירור פרטים אודות הרשמה לועידה יש לפנות לחברת הרישום בלבד

עדיין לא הצטרפתם לאיגוד?

מלאו את הטופס והרשמו עכשיו

ועידת איגוד התאגידים העירוניים 2024

מלון דן, אילת

נותני חסות מרכזיים

דילוג לתוכן